טקסטיל לבית – כל מה שרציתם לדעת על עיצוב המרחב

תכנון ועיצוב וילות ובתי יוקרה על ידי אדריכלית מנוסה מבטיח לכם תוצאה מושלמת ובית מגורים המותאם באופן אופטימלי לאורח החיים, לרצונות ולחלומות שלכם. לאחר שסיימתם את שלב התכנון האדריכלי עליכם לדאוג גם לעיצוב ולהלבשת טקסטיל לבית, בהתאם לחלומות ולהעדפות האישיות שלכם.

זהו שלב קריטי בעיצוב הווילה שבניתם או רכשתם, לכן מומלץ לבחור סטודיו מקצועי לאדריכלות ועיצוב פנים. צוות הסטודיו ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון, הבנייה ועיצוב הפנים, ויסייע לכם לקבל החלטות נכונות לגבי עיצוב והלבשת הווילה, בחירת סגנון בעל אמירה אישית וייחודית ועזרה בבחירת פריטים לעיצוב הבית כמו מוצרי טקסטיל לבית (וילונות, ריפודים, שטיחים, כריות נוי וכדומה), ריהוט לכל החדרים, גופי תאורה, פריטי נוי וכיוצא בזה.

טקסטיל לבית – וילה יוקרתית בסגנון אישי ומקורי

משרד אדריכלות ועיצוב פנים המתמחה בתכנון, עיצוב וניהול פרויקטים בבנייה מציע סל שירותים רחב ומקיף ללקוחותיו, ותחת קורת גג אחת ניתן למצוא מענה מקצועי לדרישות הלקוח המעוניין לעצב את ביתו וליהנות מנכס יוקרתי בעל אמירה אישית ייחודית. בתהליך עיצוב וילות יוקרתיות יש להיפגש עם הלקוח בנכס וכמובן בסטודיו, בפגישת ההכרות האדריכל לומד להכיר את הלקוח ומאפייני המשפחה ואורח חייה, הוא מציין לעצמו מהן הדרישות המיוחדות של הלקוח, איזה סגנון מועדף עליו ומהם חלומותיו מבחינת עיצוב פנים וחוץ.

למעשה, צוות הסטודיו נדרש לתרגם את חלומותיו העיצוביים של הלקוח לתכנית עבודה מעשית ואפשרית, אך עליו גם לסייע ללקוח לקבל החלטות מושכלות ונכונות, בהתאם למגבלות התכנון והבנייה, חומרים, אקלים (אור טבעי, כיווני אוויר וכדומה), תקציב ועוד. כדי לעצב וילה בסגנון יוקרתי יש להבין היטב את צורכי הלקוח וחלומותיו, אך חשוב להכווין את הלקוח כדי להגשים עבורו את חלומותיו ולהפוך את הווילה שלו לבית יוקרה מעוצב ובעל אמירה אישית, אך גם לסייע ללקוח להימנע מבחירת עיצוב טרנדי שעשוי לחלוף תוך זמן קצר או מקבלת החלטות שהלקוח עלול להתחרט עליהן בהמשך.

למעשה, צוות הסטודיו הנבחר לעצב ולהלביש את הווילה ולהפוך אותה לנכס יוקרתי, חייב להגשים את הפנטזיות של הלקוח תוך התייחסות לאורח החיים של בני המשפחה ולצרכים הייחודיים של כל אחד מהדיירים, ותוך התאמה מושלמת למציאות המשפחתית ולהרגלי האירוח של המשפחה.

עיצוב וילה יוקרתית קטנה עם מוצרי טקסטיל לבית

תכנית העיצוב לווילה קטנה ויוקרתית כוללת פרטים רבים ומגוונים, למשל חלוקת חללים פנימיים, נישות מגבס בעיצוב אקסקלוסיבי, בחירת ריהוט ומיקום הרהיטים בחללי הפנים, עיצוב יוקרתי של החצר בסגנון תואם לקונספט העיצוב הכללי של הווילה, בחירת כלים סניטריים, אריחי חיפוי וריצוף, ארונות מטבח, ואין לשכוח את מוצרי הטקסטיל לבית.

ניתן לעצב וילה יוקרתית בעזרת מוצרי טקסטיל לבית מיוחדים, הטרנד החם כיום הוא לבחור בדי ריפוד של מעצבים מוכרים ומותגי אופנה בינלאומיים, וילונות מעוצבים על ידי מותגים מובילים, שטיחים מרשימים ביופיים בהתאמה לקונספט העיצוב הנבחר ועוד. חשוב לדעת כי בחירה נכונה של בדי ריפוד משדרגת את עיצוב הפנים ומשפיעה על כל חללי המבנה, לעתים אפשר להסתפק בהחלפת הריפוד כדי ליהנות מעיצוב אקסקלוסיבי וללא צורך להשקיע בשיפוצים נרחבים בנכס.