הגיע הזמן לשינוי בסביבת המחייה שלכם – טיפים לעיצוב פנים שמומלץ שתכירו

תסכימו איתנו שעבור כולנו, הבית שלנו הוא לא רק מבנה עם קירות וגג. מדובר על מקום שבו אנחנו  אוהבים להיות ומרגישים בו בטוחים. כאשר המקום הזה לא מעוצב, הרי שהוא עלול להפוך להיות מקום מדכא וכזה שלא נעים כל כך להיות בו.

אם אתם חושבים שהגיע הזמן לבצע שינויים בסביבת המחייה שלנו, אנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה ולקרוא את הטיפים שלנו. אם תבחרו ליישם אותם, הבית שלכם יהפוך למזמין, חמים ונעים יותר.

טיפ מס' 1 – הוסיפו מראות

אם תבחרו להתקין מראות בחדרי השינה שלכם, הן יגרמו לכך שהחדרים יהיו הרבה יותר מרווחים וגם מוארים. מראות אפשר לתלות על הקירות ואפשר גם לתלות על גבי דלתות הארונות.

טיפ מס' 2 – אל תשאירו קירות לבנים

צבעו את הקירות בחדרי השינה שלכם בצבעים עם גוונים בהירים. כך תיצרו תחושה נעימה וחמימה בחדרים. מנגד, אם אתם לא מתחברים לגוונים הבהירים, תוכלו לצבוע בגוונים כהים וזאת רק במידה וחדרי השינה שלכם גדולים, שכן גוונים כהים עשויים לגרום לחדרים להיראות קטנים יותר.

טיפ מס' 3 – תלו וילונות

תוכלו להכניס אור שמש טבעי לחדרים בבית, באמצעות תלייה של וילונות דקים קלים מול החלונות. היתרון הגדול שיש בווילונות קלים הוא בכך שכמעט ולא מרגישים אותם וכמו כן הם מוסיפים המון לעיצוב הבית. כיום, יש מבחר גדול של וילונות בכל מיני צבעים, סגנונות ודוגמאות. לכם רק נשאר לעשות את הבחירה הנכונה.

טיפ מס' 4 – השקיעו בחדר האמבטיה

תכניסו שינויים גם בחדר האמבטיה. לדוגמה, תוכלו להחליף את הברזים שיש לכם בברזים חדשים. יש מגוון גדול של ברזים בכל מיני צבעים וסגנונות. תוכלו גם להחליף את וילון האמבטיה בוילון חדש. כמו כן, אפשר גם להוסיף יחידת מדפים מבמבוק ובה לשים מגבות, פריטי נוי וכו'.

טיפ מס' 5 – הציבו רהיטים מזכוכית

רהיטי זכוכית לא פחות יעילים מרהיטי עץ. הם מספקים לבית הרגשה קלילה ומומלץ להשתמש בהם עבור חללים קטנים שהיינו רוצים לצור בהם תחושת מרחב, כמו המטבח או הסלון.

טיפ מס' 6 – רכשו ספות רב שימושיות

הילדים שלכם מארחים החברים בחדרי השינה שלהם ועל כן, אם תבחרו לרכוש ספה שנפתחת למיטה, לילדים יהיה יותר מרחב בחדר כשהם יעבירו אותה למצב של ספה. כך הם יוכלו לארח את החברים בנוחות. כמובן מומלץ לרכוש ספה שתהיה עם בדי ריפוד איכותיים וכאלה שניתן לנקות בקלות.

טיפ מס' 7 – תדאגו לתאורה מתאימה

אי אפשר להסתמך רק על תאורה טבעית ולכן מומלץ גם להשקיע בתאורה מלאכותית. יש לבחור את התאורה המתאימה שכן יש לה את היכולת לקבוע איך החדר ייראה – האם קטן וקודר או גדול ונעים.

טיפ מס' 8 – נסו להיפטר מכל מה שאתם לא צריכים

תסכימו איתנו, שבכל בית יש חפצים שסביר להניח שלא יעשה בהם שימוש לעולם. על כן, מומלץ לעשות סדר ולהיפטר מאותם חפצים. הבית שלכם צריך לכלול רק את הדברים הנחוצים לכם.