רעיונות מושלמים לעיצוב חדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים בבית שלנו. הוא צריך להיות מעוצב ומזמין ועם אווירה נעימה וחמימה. אז איך הופכים אותו לכזה? עם הטיפים שלנו תוכלו לשדרג את חדר האמבטיה ולא חשוב אם הוא גדול או קטן. מוכנים? אנחנו מתחילים!

אל תוותרו על וילונות

וילונות יוסיפו חן לחדר האמבטיה. מה שכן, עליכם לוודא שהם משתלבים בהרמוניה עם העיצוב שלו. כיום, תוכלו למצוא מגוון גדול של וילונות לחדר האמבטיה בכל מיני עיצובים וטקסטורות ומשלל חומרים. וילונות יתאימו לכל חדר אמבטיה וניתן לשלב אותם בקלות ובמידת הצורך, גם להחליפם מדי פעם.

אל תוותרו על תאורה מחמיאה

תאורה איכותית וטובה יכולה להקפיץ את עיצוב. באמצעות התאורה, אפשר להאיר את האזורים היפים שיש בחדר האמבטיה ולהסתיר את הפגמים שבו. בחרו גופי תאורה שישתלבו בהרמוניה עם העיצוב של חדר האמבטיה. במידה והעיצוב הוא מודרני, אז יש לבחור בגופי תאורה חדים וזוויתיים וכאלה שיתנו תאורה קרירה. מנגד, אם מדובר על עיצוב כפרי, אז יש לבחור גופי תאורה שיהיו עם מראה חמים וגם צבעים חמימים.

אל תוותרו על שדרוג הארונות

יש לכם ארון אמבטיה תלוי? תוכלו לבחור האם להחליפו לחלוטין ולרכוש אחד חדש או האם לשדרג אותו עם קצת צבע. אם הארון עדיין במצב טוב, אנו ממליצים לכם לשדרג. מנגד, אם הארון לא במצב טוב ויש בו פגמים או שהוא שבור, אז נמליץ לכם לגשת לחנות המתמחה במכירת כלים סניטריים ולרכוש ארון אמבטיה תלוי חדש.

אל תוותרו על רכישת מוצרי טקסטיל

לפעמים מה שיכול לשדרג את חדר האמבטיה הוא הדברים הקטנים. לדוגמה, מגבות איכותיות ומעוצבות. המגבות משמשות לא רק כאלמנט פרקטי אלא גם כאלמנט עיצובי לכל דבר. אפשר לתלות אותן על מתלה איכותי. אל תחששו לבחור מגבות צבעוניות. הן רק יקפיצו עוד יותר את עיצוב החדר.

אל תוותרו על מפיצי ריח או נרות

שלבו אלמנטים כמו מפיצי ריח ונרות. תוכלו להניח אותם על גומחה שיש לכם בחדר האמבטיה או על מדף קטן. הם יפיצו ריח טוב וגם ישדרגו את מראה חדר האמבטיה. מדובר על השקעה כלכלית שאינה גבוהה כלל, אך התרומה שלה היא כל כך משמעותית שכן אין יותר כיף מלהיכנס לחדר שיש בו ריח טוב.

אל תוותרו על מדבקות קיר

הן מוסיפות המון לעיצוב חדר האמבטיה וניתן להשתמש בהן גם על מנת להסתיר פגמים שיש בחדר. לדוגמה, אפשר לכסות איתן חורים בקירות, צבע שהתקלף מהקירות או כל מיני בעיות אחרות.
בחנויות ובאתרי אינטרנט שונים, תוכלו למצוא מגוון גדול של מדבקות קיר. הן ניתנות לרכישה בגדלים ועיצובים שונים. העלות לא גבוהה וניתן להחליף את המדבקות מדי פעם במדבקות חדשות, שכן ההדבקה היא פשוטה וקלה.