3 טיפים לעיצוב פינת האוכל בבית

בואו ללמוד איך להפוך את פינת האוכל לפינה האהובה בבית

משפצים את הבית, או רק מרעננים את העיצוב שלו, ורוצים לדעת איך כדאי לעצב את פינת האוכל? מעוניינים ללמוד איך לעצב את פינת האוכל באופן מוצלח, כך שפינת האוכל תהפוך לחלל האהוב בביתכם ותגרוף יותר מחמאות מהאורחים? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

למה חשוב לעצב את פינת האוכל בתבונה

פינת האוכל היא הפינה בה אנו ובני משפתנו אוכלים וסועדים, גם יחדיו וגם לחוד. כך שלמעשה מדי יום אנו נמצאים ושוהים בפינת האוכל כמה פעמים במהלך היום. ולכן, חשוב מאוד לעצב את פינת האוכל כך שיהיה נעים לא רק לשהות בה, אלא גם כמובן לאכול בה – שכן לשם כך היא נועדה. הרי אין זה נעים או נוח לאכול על כיסא שגובהו לא תואם את גובה השולחן, או בפינת אוכל מוזנחת.

3 טיפים לעיצוב המטבח או פינת האוכל בדירה שלכם

להלן 3 טיפים שיעזרו לכם לעצב את המטבח או את פינת האוכל בדירה שלכם, כך שהם גם יראו יותר טוב, וגם  כך שיהיה יותר נעים לשהות בהם:

  1. תחפשו וילונות מעוצבים שמתאימים לעיצוב שלכם

אחד מהטיפים החשובים ביותר לעיצוב המטבח או פינת האוכל שלכם, הוא להוסיף וילונות מעוצבים. וילונות מעוצבים מעין אלו אמורים להתאים מבחינה הוליסטית לעיצוב הבית שלכם, שכן כך הם יוכלו לתרום לעיצוב ולא לפגוע בו. כלומר, אם אתם בוחרים את הוילונות המעוצבים בצורה נכונה, זה יכול לשדרג משמעותית את מראה הבית ואת האווירה בחללי הבית בכלל ובחדר האוכל בפרט. וכמובן שזה יכול לעזור לכם גם לגרוף המון מחמאות מהאורחים שלכם, על העיצוב של פינת האוכל בבית.

  1. תשלבו אקססוריז לעיצוב שולחן האוכל

טיפ חשוב נוסף לשדרוג העיצוב של פינת האוכל, הוא לשלב אקססוריז לעיצוב השולחן. הרי השולחן הוא המרכז של המטבח או של פינת האוכל, וסביבו אנו סועדים. ולכן, תמיד כדאי לשלב אקססוריז לעיצוב השולחן עצמו, כמו מפות מעוצבות, אגרטל עם פרחים יפים, או קערת פירות מעוצבת.

  1. תבחרו בשולחנות אוכל נפתחים

פעמים רבות כשאנחנו מארחים את האורחים שלנו, אנחנו בוחרים לשבת יחדיו בפינת האוכל, ולאכול ארוחת ערב ביחד. מסיבה זו, חשוב להתאים את פינת האוכל למצבים בהם אנו רוצים לשבת בפינת האוכל כמה אנשים ביחד. במיוחד אם אתם נוהגים לארח הרבה אורחים, כך שיש צורך במקומות ישיבה סביב השולחן לכעשרה אנשים או יותר. כמו כן, כדאי לציין שיש גם משפחות מרובות ילדים, שזקוקות למקומות ישיבה רבים סביב השולחן, גם כאשר לא מארחים אורחים. ולכן, תמיד כדאי לבחור באופציה של שולחנות אוכל נפתחים – אשר יכולים להוות פתרון לכל המצבים הללו, ושיאפשרו לכולם לשבת יחד מסביב לשולחן.